Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~fotolukpiękny portret ah... to srebro na szkle


Klasyka sztuki.
Autoportret z kamerą.


Jak zawsze Rewelacja.
Klasyka z duszą w każdym calu
tryptyk jak trzeba
podoba mi si


To co lubię najbardziej portrety na szklanych płytach jest w nich moc i druga strona człowieka


Znając polskie realia i prawo posiadasz zgodę na publikacje i wykorzystanie wizerunku wszystkich osób na tym zdjęciu?


Pomówienia o plagiat i owszem jest sprawą dyskusyjną i zawsze obarczoną subiektywnymi odczuciami. żadne z moich zdjęć NIE JEST REPRODUKCJĄ skanem itp. nie zostawiał bym wtedy tekstów, rys, flar odbić osób, które w tym czasie ze mną były a zaprezentował czysty obraz a nie tylko o ten obraz tu chodzi... podstawa umiejętnoś analizy obrazu fotograficznego jako medium sztuk wizualnych.

Jeszcze jedna ważna sprawa o której nie pisałem wcześniej przed przystąpieniem do zdjęć uzyskałem zgodę od pracowników muzeum na wykonanie fotografii wewnątrz oraz na zewnątrz muzeum. Również pytałem się o autorów zdjęć wykorzystanych do instalacji zaprezentowanej w muzeum i uzyskałem odpowiedz, że zdjęcia pochodzą z archiwum o autorach nic nie wiadomo.

Nie widzę sensu a tym bardziej logiki w fotografowaniu prac Helmuta Newtona? Jedynie w celach pamiątkowych, ale przecież każdy może kupić sobie album lub plakat z pracami tego artysty. Porównanie nie na temat ni jak się odnosi do moich zdjęć.
ps. nie popieram reprodukcji tym bardziej jestem przeciwnikiem przywłaszczania sobie cudzych prac.

Dlaczego sugerujesz, żeby z mojego projektu zrobić formalny reportaż zwiedzających, reakcjach itd. mnie to nie interesuje nie chce tego pokazywać to jest banalne, sztampowe, płytkie. Moje zdjęcia mają za zadanie wywołać wyższe warstwy odczuć są niejednoznaczne zmuszają do rozkładu na czynniki pierwsze tematu.

A co do słupków to dobry żart hahaha, kto na to zwraca uwagę? nie po to zamieszczam tu zdjęcia, aby się dowartościować. mnie to nie interesuje wita stara szkoła nie jestem z masy tako samych pstryków wygenerowanych w zero jedynkowym systemie upiększonych ps-owymi sztuczkami.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego światła.


na widok tej fotografii, aż chce się wyjść i zrobić kilka otworków.


Plagiatem jest przywłaszczenie sobie autorstwa cudzego utworu lub jego fragmentu (cudzych elementów twórczych), to znaczy ukrycia źródła ich pochodzenia.Plagiat nie odnosi się do grafik w domenie publicznej, czyli, możliwych do użytku dla każdego. Nie ukrywam pochodzenia plansz w muzeum ani właściciela owych plansz Więc moja fotografia nie jest plagiatem jest częścią dokumentu ukazującą muzeum Gross-Rosen i i wszystkich aspektów związanych z Tym miejscem.
Pozdrawiam.


pełna moc zgadzam się w 100%


portrety


siatka druciana jak malowana


pozytywny portret kolorowy dobra kompozycja podoba mi się.
choć osobiście poprosił bym modelkę o weselszą mimikę.


portret z klasą
gratki


najbardziej podoba mi się kompozycja no i cienie dodają dramatyzmu na +1 2 3 4 5 6 ... 7 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt